Baltico jest firmą specjalizująca się w sprzedaży odzieży z Bangladeszu. 20-letnie doświadczenie w branży odzieżowej i 7 lat doświadczeń na rynku w Bangladeszu są gwarantem zadowolenia klientów w coraz bardziej konkurencyjnym rynku odzieżowym.
Głównie zajmujemy się handlem odzieży z tzw. końcówek poprodukcyjnych ( odzież stockowa) dla dzieci, mężczyzn i kobiet. Mamy też bogatą ofertę stokowej bielizny klasycznej oraz kapci i tenisówek.
Nasze produkty sprzedajemy do sieci hipermarketów w Polsce, Rosji, Litwy i Ukrainy pod własną marką „ 123 be free”. Ze względu na bardzo atrakcyjne ceny nasza odzież i obuwie sprzedawane są głównie na promocji przez klientów.
Zajmujemy się produkcją odzieży na zamówienia. Szyjemy, T-shirty, swetry, jeansy i każdy towar, który można wyprodukować w Bangladeszu. Ostatnio rozszerzyliśmy zakres naszych usług o pośrednictwo
w produkcji ręczników i kompletów pościelowych.
Nasi najlepsi klienci cenią sobie możliwość robienia zakupów i składania zamówień bezpośrednio w Bangladeszu podczas regularnych wizyt w biurze w Narayanganj. Pracownicy naszego biura w Polsce
i Bangladeszu zapewnią Państwu dobry serwis i zatroszczą się o owocny i bezpieczny przyjazd do Bangladeszu.
Zachęcamy do współpracy z Baltico, które oferuje ciekawe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach i umożliwia realizację zamówień produkcyjnych bezpośrednio w Bangladeszu.

Copyright © 2016 baltico. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.